září 2024 - leden 2025: Evangelizační kurz Královehradeckého biskupství

Evangelizační kurz /oddelovac/ Biskupství královéhradecké (bihk.cz)

CÍLE EVANGELIZAČNÍHO KURZU: Pochopení toho, co je evangelizace; Proč je evangelizace pro život církve a pro osobní vztah s Kristem podstatná; Evangelizace "v terénu"; Společenství a modlitba Hledání osobního poslání při hlásání evangelia

TERMÍNY KURZU - 5 VÍKENDŮ: od 21. září 2024 do 12. ledna 2025

KDE KURZ PROBÍHÁ: Salesiánský domov mládeže, Denisovo nám. 172, Hradec Králové - Kukleny a Hotel poutní dům, Hora Matky Boží Králíky (závěrečná duchovní obnova)

TÉMATA JEDNOTLIVÝCH VÍKENDŮ: Stát se učedníkem misionářem ; Živit se modlitbou a svátostmi; Vstříc setkání s druhými; Misionářský víkend; Duchovní obnova

ORGANIZAČNÍ TÝM: Julie Němcová - koordinátorka kurzu; Mons. Jan Paseka (generální vikář, Biskupství královéhradecké); P. Jan Uhlíř (ŘKF - arciděkanství Pardubice); P. Jan Linhart (ŘKF Skuteč); sestra Jana Svobodová, FMA; manželé Eva a Martin Beranovi z Nadačního fondu Credo; P. Votěch Kodet, O. Carm.  (závěrečná duchovní obnova)

KURZOVNÉ: 1 000 Kč (z toho záloha 500 Kč ) ; Kurzovné nezahrnuje stravování a ubytování; Pokud by finance měly být překážkou účasti, je možné se domluvit na individuálním řešení  ([email protected]).

evangelizace

Vznik: 21.09.2014 16:53, Autor: rkoblizek, Titul: 869 'září 2024 - leden 2025: Evangelizační kurz Královehradeckého biskupství', Kategorie: archiv-akce |