Záznam panelové diskuze: Uprchlíci: fakta - zkušenost - otázky

audio zvukově vylepšené a rozdělené po účastnících zde

video z přednášky ke stažení zde

video z následné diskuze ke stažení zde

audio z přednášky ke stažení zde  (jiný web, nerozdělená přednáška, slabší zvuk)

audio z následné diskuze ke stažení zde (pro stažení souboru klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte možnost uložit)

Pozvaní odborníci:

Jan Sokol – vysokoškolský profesor, filosof, překladatel a publicista

Klára Holíková – vedoucí právního oddělení Sdružení pro integraci a migraci

Tereza Engelová – nezávislá novinářka; sedm let pracovala jako redaktorka, moderátorka a editorka

v zahraniční redakci ČT; poslední rok strávila v uprchlických táborech na turecko-syrské hranici.

Více zde: http://www.familia.cz/familia/ke-stazeni/

Pozvaní odborníci:

Jan Sokol – vysokoškolský profesor, filosof, překladatel a publicista

Klára Holíková – vedoucí právního oddělení Sdružení pro integraci a migraci

video z přednášky ke stažení zde

video z následné diskuze ke stažení zde

audio z přednášky ke stažení zde

Více zde: http://www.familia.cz/familia/ke-stazeni/

Vznik: 21.09.2015 10:20, Autor: rkoblizek, Titul: 43 'Záznam panelové diskuze: Uprchlíci: fakta - zkušenost - otázky', Kategorie: uprchlíci-informace* |