Články zařazené v kategorii "archiv-akce":

8.10.2016 Polička: vikariátní setkání mládeže

Mládež z naší farnosti je srdečně zvána v sobotu 8. října na vikariátní setkání mládeže v Poličce. Program začíná v 9.00 mší svatou v kostele sv. Jakuba. Po ní bude hra, oběd a odpolední workshopy. Předpokládaný konec setkání je v 16.00 hod.

7.- 9.10.2016 Hoješín: Duchovní setkání pro kluky

DUCHOVNÍ SETKÁNÍ PRO KLUKY 7 - 14 LET Pod korouhví svatého Václava

Setkání povedou: Petr Trefil (trvalý jáhen - farnost Havlíčkův Brod) Petr Kábrt (akolyta - farnost Opatovice nad Labem) mše svaté slouží biskup Mons.Josef Kajnek

Hlaste se do 30.9. 2016

Plakát zde: http://www.hojesin.signaly.cz/index.php/co-pripravujeme/2-uncategorised/48-duchovni-setkani-a-obnovy

Stránka akcí zde: http://www.hojesin.signaly.cz/index.php/co-pripravujeme/2-uncategorised/48-duchovni-setkani-a-obnovy

1.10.2016 farní drakiáda

15h Rabštejnská lhota, více v ohláškách

24.9.2016 brigáda ovoce

24.9.2016 8 - 12 hod. organizuje Petr

24.9.2016 sokolovna: Den pro Afriku

Středisko Junáka Slatiňany zve na 3. ročník benefiční akce Den pro Afriku, která se koná v rámci sbírky Postavme školu v Africe. Akce se bude konat v sobotu 24. září 2016 od 14 hodin v areálu Sokolovny ve Slatiňanech. Více zde: http://www.chrudimka.cz/den-pro-afriku-jiz-potreti.html

22.9.2016 Chrudim: kursy Alfa - úvodní večer

Letos na podzim bude již potřetí chrudimská římskokatolická farnost pořádat kurzy Alfa.

14.-18.9.2016 Velké Meziříčí: Duchovní cvičení pro muže

1. Duchovní cvičení pro muže všeho věku s názvem "Mužský rituál vstupu do zralé dospělosti", které vás nenechá vlažnými.

2. Sestup do Joránu 18. - 21. září 2016 (Duchovní obnova s rituálem pro chlapy zraněné, zraňované a zraňující, pro toužící setkávat se s Bohem, odkládat masky, nechat se uzdravit a poslat. )

Více zde: http://www.familia.cz/chlapi/akce/

11.9.2016 farní dožínky

Již několikátý rok jsme při nedělní mši poděkovali za dary země, abychom nezapomínali, že nejsou samozřejmé.

Po mši bylo obědové posezení na farní zahradě. Sešli jsme se v hojném počtu, i počasí vyšlo.

3.9.2016 Mladoňovice - Deblov: posvěcení nové kaple a pouť

V sobotu 3.9. od 14.00 hod. bude  posvěcení kapličky a zvonu v Deblové. Na oslavu srdečně nás zve starostka obce Mladoňovice Ing. Ivana Blehová.

21.-27.8.2016 Krkonoše - Albeřice: letní brigáda

Předávám pozvánku do křesťanského penzionu v pěkném prostředí, kde jsme byli na tématickém víkendu pro otce s dětmi, které dělají 3x za rok (zimní, jarní, podzimní).

Drazí přátelé MS a Domu setkání,

i letos vás srdečně zveme na letní brigádu v Albeřicích.

Kdo můžete a chcete, přijeďte aspoň na pár dnů pomoct a případně spojit tento čas s rekreací. Brigáda bude ve dnech 21.-27.srpna, ale předpokládáme, podobně jako loni, že se někteří účastníci vystřídají podle toho, komu se to jak hodí na kratší či delší dobu. Někdo přijede dříve, někdo později. Strava a ubytování je zajištěno. Do práce se mohou zapojit i starší děti a mládež. Vítáni jsou všichni, kdo jsou připraveni přiložit ruce k dílu.

Vaše pomoc je pro nás důležitá. Jenom díky ní můžeme již 13 let poskytovat tolik programů a účast na nich za přijatelnou cenu pro každého.

Letos potřebujeme udělat řadu stavebních prací (okna do bývalého skladu topných olejů, dokončení vnějších omítek, oprava komínu, opravy omítek v domě ad.), čekají nás po delší době také  rozsáhlejší malířské a natěračské práce, úprava dolního parkoviště a jako každý rok běžná údržba všeho co se za rok stačí pokazit  nebo ušpinit - opravy židlí, nábytku, dřevěného zábradlí, mytí oken, praní závěsů, velký úklid a třeba i něco dalšího ....

Samozřejmě to vše budeme moct udělat pouze, když nás bude dostatek. Pokud chcete přijet, pošlete nám co nejdříve vyplněnou přihlášku, abychom věděli s kým můžeme počítat a kolik práce si můžeme nachystat.

Pokud můžete přispět finančně na nákup materiálu a stravy pro brigádníky, posílejte dary na účet: 2000465448/2010 , VS uveďte své rč a SS: 22 . Rádi vám vystavíme také potvrzení o daru, které můžete použít k odpočtu ze základu pro výpočet daní.

Všem dárcům a pomocníkům předem moc děkujeme a těšíme se na setkání s vámi na společných akcích.

Informace o brigádě i dalších připravovaných programech najdete taky na našem webu: www.setkani.org

S přáním Božího požehnání do dalších dnů

Miloš a Gita Vyleťalovi & YMCA Setkání .

P.S. Kdo chce může přijet dříve, nebo odjet později a udělat si výlet, nasbírat borůvky, nebo jinak využít volný čas pro rekreaci.

« | 125 26 27 28 29 30 3133 | »