Kořeny našeho strachu z islámu a uprchlíků

Když se někdo něčeho bojí hodně a jiný se toho samého bojí méně, nabízí se otázka, proč? V případě migrace a uprchlíků je tento rozdíl očividný: na Západě je ten strach menší, na Východě větší. Je pravděpodobné, že jedna ze stran se mýlí.... tak co o tom zauvažovat? Co když příčina našeho strachu je ještě úplně jinde, kde bychom ji nečekali? Máme se tím strachem pak nechat ovládat? Nemáme se aspoň zkusit ho pojmenovat? Zvlášť u křesťanů, kteří by(chom) měli věřit v ochranu Boží, by to mělo být ke zvážení (:

Příspěvky v kategorii 'uprchlíci-strach*':

Vznik: 03.07.2016 05:56, Autor: rkoblizek, Titul: 467 'Kořeny našeho strachu z islámu a uprchlíků', Kategorie: uprchlíci-faq* |