proč pomáhat hlavně křesťanům?

To mě vždycky dojímá, jak mají novináři i další intelektuálové starost, komu my chceme pomoci a sami přitom nepomáhají nikomu, jen kibicujou. Než pomoci křesťanům, tak radši nikomu, však je spousta muslimů, hinduistů, tatarů apod., kteří také přece potřebují pomoc?

Když uvidíš na zemi poražené dítě od auta, tak ho tam necháš ležet, protože po celém světě přejedou za 1 minutu 10 lidí a mnohým nikdo nepomůže, tak jak by k tomu přišli, kdybych pomohl tomu dítěti?

K pomoci křesťanům je hned několik důvodů.

Příspěvky v kategorii 'uprchlíci-proč-křesťané*':

Vznik: 21.09.2015 23:20, Autor: rkoblizek, Titul: 46 'proč pomáhat hlavně křesťanům?', Kategorie: uprchlíci-faq* |