společenství při farnosti sv. Martina ve Slatiňanech

"Ite, missa est." ^současné rodinné právo a ochrana dětí před šílenými rodiči z různých stran

Záznamy ze dvou souvisejících konferencí, kde vystoupili odborníci z různých oblastí, kterých se to týká. Odkazy jsou natrvalo ve virtuální knihovně a také v některých verzích audioknihovny.

Budoucnost rodinněprávního soudnictví aneb justice vstřícná k dětem nahrávka (různí) Seminář o aktuální situaci v rodiněprávním soudnictví. Řečníci z různých institucí se snaží z různých stran pojmenovat, co je dobré a co by šlo zlepšit. Výpisky.
kopie v mp3 o RK
společnost Horská Libuše
obvinění ze sexuálního zneužívání dětí v průběhu rozvodu nahrávka (různí) Záznam konference ke stále více aktuálnímu tématu křivého obvinění ze sexuálního zneužívání dětí v průběhu rozvodu rodičů, která si klade za cíl poukázat na dlouhodobá rizika těchto obvinění a dopady na děti. Příspěvky přednesli: opatrovnická soudkyně; kriminalista; policejní psycholog; sexuolog; pracovník OSPOD; pracovník neziskovky věnující se obětem trestných činů; otec postižený křivým obviněním; novinář věnující se dlouhodobě tématu; pracovník ministerstva spravedlnosti. Výpisky.
kopie v mp3 o RK
společnost Zdechovský poslanec EP

 Proč to sem dávám? Má-li si člověk na něco udělat pravdivý názor, je třeba věc nahlédnout z různých stran. 

 

Vznik: 18.10.2017 14:57, Autor: rkoblizek, Titul: 396 'současné rodinné právo a ochrana dětí před šílenými rodiči z různých stran', Kategorie: co_nas_zaujalo, Shlédnutí­ celkem 141 (za měsíc 5, týden 2, dnes 1, e)|

Komentáře

[1] rkoblizek e-mail 27.10.2017 08:52
Tesi me, jak se i legilativa postupne zlepsuje ve prospech "dobra". A ze mnoho pozitivnich impulsu prichazi z EU (viz napr. Cochemska praxe). Diky Bohu, ze patrime (zatim) k Zapadu.
Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Upozornění: Tato diskuse je moderovaná, každý komentář musí být schválen administrátorem!
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šest: