co říká bible?

A co jsme o uprchlících našli v Bibli - ve "slovu života" - které v dějinách mnohokrát dobře poradilo a na jehož slova mnohokrát došlo? Jak praví klasik: "Jsme zrozeni číst originál, a stále hledáme překladatele." (http://www.jirismrz.com/file/20/01-i-kdyby.mp3)

Příspěvky v kategorii 'uprchlíci-informace-bible*':

Máte nějaký další tip? Nenechávajte si ho sobecky pro sebe, podělte se o něj s námi pro společné rozjímání.

Vznik: 30.09.2015 17:27, Autor: rkoblizek, Titul: 82 'co říká bible?', Kategorie: uprchlíci-informace* |