Mezi uprchlíky je 15% teroristů ISIS

Příspěvky v kategorii 'uprchlici-faq-teroristi*':

Vznik: 17.09.2015 13:43, Autor: uzivatel, Titul: 15 'Mezi uprchlíky je 15% teroristů ISIS', Kategorie: uprchlíci-faq* |

[2] rkoblizek 03.03.2016 12:12
Problémy jsou, ale ne tak vyhraněné, jak tady píšeš. Takže kdo si podle Tvých vývodů udělá názor, bude mít názor chybný.
Opravdu Ti nevěřím, že 100% znásilnění v Oslo (za jakou dobu?) bylo spácháno imigranty jen proto, žes to sem napsa. Dolož to důvěryhodnou statistikou. Do té doby to vypadá jako náckovská a ďábelská lež snažící šířit strach a nenávist.
[1] Michael 28.09.2015 13:44
A další terorista

Také stojí za zmínku sedmiletá holčička znásilněná před pár týdny v Chemnitz za bílého dne na dětském hřišti "uprchlíkem"

Nebo 1 400 nezletilých britských dívek znásilněných muslimskými imigranty v průběhu několika let v Rotherham, UK za mlčení úřadů a policie